ترازوی بدون علمک

ترازوی بدون علمک رادین یکی از بروز ترین ترازو های امروز است که با قابلیت های فراوان کار را برای شما آسان می‌کند.  این ترازو دارای ظاهری بدون علمک است که کار را برای شما ساده کرده و دیگر علمک مزاحم شما نیست. این ترازو همچنین دارای 2 نمایشگر است که تماما لمسی است .
ترازوی بدون علمک رادین، 40 کیلو گرم ظرفیت و دقت 2 الی 10 گرم دارد. ترازوی رادین همیشه با توجه به شناختی که از بازار ترازو و سلیقه های مختلف دارد، هوشمندانه عمل کردهو ترازوهای قابلی را وارد بازار می‌کند.
ویژگی‌های این ترازو، چاپ انواع گزارشات، دارای 120 حافظه مستقیم و 10000 حافظه غیر مستقیم، بدنه‌ای مقاوم ، چاپ لیبل ، چاپ انواع گزارشات و اتصال به بارکدخوان و کارتخوان است.
این ترازو به قنادی، فروشگاه های بسته بندی و تره بار پیشنهاد می‌شود و دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است. قیمت ترازوی رادین گرچه یه مقدار بالاست، اما با توجه به قابلیت های فراوانش مقرون به صرفه است.
این ترازو دارای دو سیستم چاپ رسید پرینتر و لیبل پرینتر است و کاربر می‌تواند در صورت نیاز سیستم چاپ دلخواه خود را تعیین کند. همچنین امکان ایجاد مدیر و تعیین رمز عبور برای کاربران و تعیین دسترسی برای آنها سیستم امنیتی ترازو را افزایش می‌دهد .
این ترازو حتما در هنگام شارژ باید از کلید اصلی خاموش باشد و بیش از حد مجاز به آن فشار نیاید تا طول عمری مفید داشته باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *