درباره ی ما

کارا صنعت توزین مرکز فروش و خدمات پس از فروش ترازو ،باسکول،چرخ گوشت ، جک درب ، سیستم های فرو شگاهی است که با معرفی برترین برند ها و آشنا نمودن خریداران با نوع کارکرد دستگاه ، قابلیت های داخلی و قابلیت های درخواستی تمام تلاش خود در ساخت تصوری همه جانبه از ترازو و باسکول بر اساس واقعیت به کار گرفته است تا مطمئن ترین مرکز جهت خرید ترازو و خرید باسکول گردد .

تعمیرات باسکول و تعمیر ترازو بعد از خرید اهمیت دارد زیرا برای مراقبت و دریافت راهنمای استفاده از دستگاه و گاهی نیز تعمیر نیاز به مرکزی مطمئن و ترجیحا نمایندگی خدمات است تا بتواند پس از خرید در زمینه ی روش نگه داری و سرویس باسکول و ترازو به آنها اعتماد نمود .

کارا صنعت توزین در زمینه ی خدمات پس از فروش باسکول و ترازو نیز به دلیل دارا بودن نمایندگی ترازوی محک ، نمایندگی ترازوی پند ، نمایندگی ترازوی صدر ، رادین ، اعتماد ، دیبال و نمایندگی سیستم های فروشگاهی مطمئن ترین مرکز تعمیرات ترازو و تعمیر باسکول ، ترازو ، سیستم های فروشگاهی و…است زیرا قطعات مصرفی در این مرکز از کارخانه ی دستگاه تهیه و قیمت تعمیرات ترازو و باسکول نیز بر اساس تعرفه ی قانونی صادر شده توسط کارخانه ی تولیدی می باشد ، خدمات انجام شده توسط دیجی اسکال در زمان گارانتی دستگاه به صورت رایگان می باشد .

خدمات باسکول و ترازو در مرکز تعمیرات دیجی اسکال شامل گارانتی بوده و قطعات تعویض شده و تعمیرات انجام شده به مدت 3 ماه گارانتی می گردد .

کارا صنعت توزین بیش از سه دهه است که در زمینه ی سیستم های توزین در حال فعالیت می باشد و با شناخت کامل نسبت به تمامی برند ها و تسلط تمام به تعمیرات ترازوی دیجیتال و باسکول دیجیتالی توانسته در تمامی مدت فعالیت خود بهترین مرکز ارائه ی خدمات و تحویل کالا گردد و در میان شرکت های همکار با داشتن نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش برترین برند های صنعت باسکول و ترازو متمایز گردد .

کارا صنعت توزین در تلاش است تا تمامی انتظارات مشتریان خود را با روشی اصولی و با رعایت قوانین مشخص توزین براورده و خدمات دهی به مشتریان در سراسر کشور گسترش دهد ، در قسمت ارسال دستگاه به تمام نقاط کشور این مهم اجرا گردیده است اما هنوز در زمینه ی تعمیرات نتیجه ی دلخواه حاصل نگردیده است و تعمیر ترازو دیجیتالی و باسکول دیجیتالی با ارسال دستگاه توسط مشتری به مرکز خدمات دیجی اسکال در تهران ، خدمات اجرا و پس از تعمیر دستگاه بسته بندی شده و از طریق پست ، تیپاکس ، ترمینال و باربری به آدرس مشترین در شهرستان ارسال می گردد و تعمیرات انجام شده را به مدت 3 ماه گارانتی و دستگاه خریداری شده را با امکان تعویض و مرجوع به مدت 7 روز کاری ارسال می نماید .

کارا صنعت توزین تنها ترین مرکز دارای نماد الکترونیکی بوده این به مفهوم دارا بودن مجوز رسمی از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد تمامی خدمات سایت اینترنتی کارا صنعت توزین بر اساس قانون و اصول تجارت اینترنتی می باشد . به زودی…